| 2008anonim2008 a întrebat:

Ce se intampla daca incerc sa intru cu buletin fals in club si isi da seama paznicul ce mi-l cere?

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai cum fals? expirat? sau clonezi buletin si faci fals?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cel mai bun caz nu te lasa, in cel mai rau anunta politia si poti fi amendat, la fel si cel care ti-a incredintat cartea de identitate.

| Simpatic a răspuns:

Mai copii lasa-ti GTA-ul, fals e una si alt act de identitate e altceva. Unde iti faci tu buletin fals? il scoti la imprimanta, te costa cateva mii de euro un buletin fals...
Si daca se prinde o incurci cu politia...

| ALEXXXL19 a răspuns:

Indicat e sa nu faci asa ceva e si periculos si riscat poti ajunge la mititica, dar e usor de facut un buletin fals ca e doar hartie colorata plastificata adica scanezi un buletin ezistent in editezi in ori ce program modifici acolo poza si cateva date si gata acum doar sa ai o inprimata care sa il scoata cam la fel cu originalu dar iti spun asa nu face asta pana la urma ce dracu e si in cluburile astea eu am 23 ani si nu prea imi plac ma duc din an in pasti e o prostie te costa si mult si stai linistit nu agati ceva acolo daca nu ai buzunaru gros, bafta

| darrio2007 a răspuns:

Tu vrei sa intri in belele si nu stii cum.

| Lupyx a răspuns:

În primul rând bodyguarzii (paznicu) nu au timpul necesar pentru a verifica fiecare carte de identitate (buletin)în parte au cu totul alte probleme de rezolvat în schimb dacă le atragi atenția ca ești mai mic de ani atunci au dreptul de a cere cartea de identitate pentru a vedea anul nașteri și nicidecum sa verifice dacă este fals repet ei au alte lucruri de învârtit.
INFO: dacă ești în regula cu vârsta și bodyguarzii nu vor sa te lase înăuntru crede-mă nu vei intra