| Alex19900 a întrebat:

Ce se intampla daca merg cu o persoana majora, trecuta de 18 ani intr-un shop al unei retele de telefonie mobila si iau pe numele lui un telefon la abonament? Care sunt urmarile acestei actiuni si ce pot pati eu? Rog persoanele care dau raspunsuri la misto sa se abtina. Doresc doar raspunsuri plauzibile. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu tu cumperi telefonul ci persoana majora si pe numele lui se face abonamentul, asa ca el raspunde daca ti-l da tie si tu nu achiti lunar abonamentul.