| eugensuperstar a întrebat:

Ce se intampla daca mergi cu o fata la hotel si te prind aia ca faci sex cu ea in camera de hotel? Se intampla ceva este ilegal? Daca inchiriez eu camera trebuie sa stau singur in camera nu am voie sa invit pe nimeni la mine in camera.Cum se procedeaza in acest caz? A incercat cineva sa faca sex in camera de hotel cum se procedeaza sa nu te dai de gol. Daca te intreaba de la hotel ce cauta fata la tine sau etc.Va rog e important ca vreau sa merg cu o prietena si habar nu an cum se procedeaza

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doamne fereste sa patesti ce am patit si eu, sa dai peste de o martiana care vrea sa o faca la hotel cu tine si sa se ascunda in capul tau, serios man cine te intreaba asa ceva, poate fi iubita, sotia, sora ta etc nu te intreaba nimeni

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat platesti o camera dubla nu ii pasa nimanui ce faci in ea. Iti dai seama ca toata lumea face sex prin vacante in hoteluri

| corbulalbrosu a răspuns:

Simplu,te prezinti la receptie si inchiriezi o camera, in cele 24 de ore nimeni nu va avea grija ta/a voastra.

| SkyPilot a răspuns:

Nu sta nimeni sa te controleze ce faci in camera. In cel mai rau caz, o sa o intrebe la receptive unde merge.

| MskDesign a răspuns:

Nu intra nimeni peste tine si, cu siguranta, nu te va intreba nimeni nimic.

| Quassaar a răspuns:

N-ai frate nici o problema. Atât timp cat închiriezi camera poți merge cu cine vrei. Nu intra nimeni peste tine in camera daca nu faci ilegalități (sa nu fie iubita minora). Daca sunteți majori nu-i nici o problema. Distractie placuta!

| loveM a răspuns:

Nu ii intereseaza pe aia ce faci tu in camera atata timp cat ai platit-o...