| SamsungElectronics a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu prea respecți regulile de circulație? Am auzit că mulți nu prea respectă. Atunci respectă când sunt cu instructorul și cu polițistul când dă orașul, și după ce au luat permisul fac ce vor ei, sunt în lumea loc.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa se întâmple?
Iei amendă, faci accidente, primești înjurături și dai dovada că ești un nesimțit in trafic.

| l4r4w a răspuns:

Poti lua amenda

| Brizbriz a răspuns:

1. ceilalti soferi iti umplu frigiderul de carne
2. iei amenda
3. faci accident

| Marmote a răspuns:

Accidente.

| RxTx a răspuns:

Mori!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar nu stii?
In functie de gravitatea incalcarii regulilor fapta poate fi infractiune si sa fii condamnat penal si permisul (daca ai) anulat sau contraventie, caz in care poti fi amendat si dreptul de a conduce sa-ti fie suspendat, pe o perioada de 30 - 180 zile, in functie de gravitatea contraventiei.

| haileewatson a răspuns:

Cei care nu respecta regulile in trafic sunt niste maimute proaste, infecte si nesimtite, care pot omorî oameni nevinovati. Daca nu esti in stare sa respecti reguli du-te in jungla amazoniana.

| CostinAlamariu a răspuns:

Primesti amenda, cauzezi accidente, distrugi vieti, etc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

6 mor și 20 sunt răniți zilnic.