| Afloroaei_Daniel_1905 a întrebat:

CE se întâmplă dacă pierd buletinul a doua oară după o lună de zile? O sa primesc amendă? AJUTOR

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca esti cu capul in nori. Fara a te jigni.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu fi prost zi si tu ca ti-a furat un tigan portofelul si na scapi de amenda, acum ca vin sarbatoriile poti sa mai stai o vreme ca nu iti trebuie chiar acum, dar dupa 3 ianuarie 2019 trebuie sa te duci sa ti-l faci iar si data vitoare ai grija sa nu-l mai pierzi ca sti si tu ce mult stai la cozi ca sa il faci https://www.youtube.com/watch?v=LCCoyWbKMl8

| ibaal a răspuns:

Da-l furat. Dar, cine stie ce li se scoala alora si te amendeaza! laughing
cum naiba sa il pierzi de doua ori in 2 luni!? laughing
tu nu cumva le dai deportatilor o identitate noua?! laughing

| Stropdeploaie a răspuns:

Sallut Daniel! In primul rand sa nu faci greseala sa spui ca l ai pierdut! Declara ca ti a furat portofelul in autobuz.~!
Sarbatori fericite! Daca n ai nevoie de el. acum iti recoamnd sa ti l faci dupa sarbatori. mna sa mai treaca ceva timp!

| Afloroaei_Daniel_1905 explică (pentru Stropdeploaie):

Dar voi plati vreo amendă?

| Afloroaei_Daniel_1905 explică (pentru Stropdeploaie):

Dar voi primi vreo amendă?

| Stropdeploaie a răspuns (pentru Afloroaei_Daniel_1905):

Nu! Doar o mustrare verbala!