| mariusvlogsfoxy a întrebat:

Ce se poate intampla daca intrețin relatii sexuale cu o fata cu 4 ani mai mare decat mine, eu avand 14 ani? Tin sa precizez ca eu si cu ea suntem intr-o relatie si ne iubim foarte mult unul pe celalalt, dau fundița

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se pot întâmpla multe.
1. Să nu afle nimeni din jurul vostru, familiile, etc și să nu supărați pe nimeni.
2. Ea să rămână însărcinată cu tine, după care relația voastră socială se complică foarte tare, și viața voastră la fel, la amândoi.
2. Relația voastră să fie cunoscută de alții, de familii, etc. In acest caz ea poate fi acuzată de corupere de minori, care se pedepsește legal.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate intampla ca fata sa fie condamnata penal pentru infractiunea de act sexual cu un minor.

| Violleta2022 a răspuns:

Da-mi voie sa ma indoiesc ca o fata adulta si matura o sa iubeasca un copilas de 14 ani, in alt fel, decat ca un fratior mic. Oi avea tu fatezii sexuale cu ea, dar nu-i cazul sa inventezi asemenea povesti.
Oricum, la avrsta asta ai doar un cuc cu care face pipi, asadar, nici daca vrei, tot nu ai cu ce sa sustii o partida sexuala, ca un cuc sculat, nu este suficient sa intertina o partida sexuala.

| mariusvlogsfoxy explică (pentru Violleta2022):

Sa stii ca nu as avea de ce sa inventez asta,eu cu ea ne cunoastem de foarte mult timp, iar acum careva luni mi-a marturisit ca ma place, si faza cu "cucul", n-ai de unde sa stii ce am eu in pantaloni, in ziua de azi toti copii se dezvolta foarte repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata de 18, nu se uita la un baiat de 14 happy Ea se uita la baiat poate din compasiune, amuzament etc.