| William a întrebat:

Ce se poate intampla daca refuz sa platesc un colet pe care l-am comandat online?

Răspuns Câştigător
| valentinatvd a răspuns:

O sa l returneze, iar tu nu o sa poti pune comenzi o perioada de pe contul tau pe acel site.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Curierul o sa returneze pachetul pe banii vanzatorului si probabil tu nu vei mai putea comanda de la ei

| Sn4k3 a răspuns:

Mai degraba il iei si il returnezi, asa vei mai putea da comanda la ei.

| William explică (pentru Sn4k3):

De ce as vrea sa mai comand ceva avand in vedere ca nu sunt multumit de serviciile lor?

| Sn4k3 a răspuns (pentru William):

Am crezut doar ca nu mai vrei produsul. In cazul asta, n-ai decat. Nu patesti nimic.

| ShamelessQboy a răspuns:

Ma tem ca bulau!

| William explică (pentru ShamelessQboy):

Unde scrie?

| ShamelessQboy a răspuns (pentru William):

Te pot pune sa le plătești despăgubiri pentru transport tur retur dacă nu ai un motiv întemeiat sa refuzi marfa!

| M7Seven a răspuns:

O sa te bata curierul pana ii platesti, de ceva timp doar fostii soldati din trupele speciale au voie sa aplice pentru un job la curier