| Lacatus_Dmitrii_1987 a întrebat:

Ce stiti de firma de intermediere emigrare Canada; VIA CANADA?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ti-o recomand!---cu ajutorul acestei firme canadiene de avocatura, sora mea impreuna cu familia ei se afla de 16 ani in Ontario, Canada.

| SkyPilot a răspuns:

Eu traiesc in Canada. Tot ce iti trebuie este la vedere pe siteul Citizenship and Immigraton Canada.
http://www.cic.gc.ca/english/
Smecherii astia de la toate agentiile nu fac absolut nimic ce nu ai putea face tu singur daca stii engleza sau franceza. Sunt si aici, ca ciupercile.