| existential a întrebat:

Ce traditii mai avem de 24 ianuarie? (pe langa aruncatul cu cerneala) laughing
Credeti ca incidentul a fost regizat chiar de Simion, ca sa iasa in evidenta? Sau macar ca sa arate ca tine la traditii? laughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macron a incasat un pumn in falca de la un nemultumit. Simon a scapat bine cu cerneala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi stupid sa înscenezi așa ceva... Ce o să zică lumea Hai să îl votam pe ăla că și a luat cerneală in meclă?

| gabicoo a răspuns:

Nu cred că a fost regizat! Totuși cel puțin ciudată e lipsa de reacție a lui Simion!

| SingleForOne a răspuns:

Toate ipostazele lui sunt regizate, si prezenta lui este regizata de catre cineva. La noi este aplicat un plan la fel sau mai putin la fel ca in '89, si merge bine, din nou!