| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa mai fac sa primesc alocatia? Pe 24 octombrie am nascut si pe 27 octombrie am facut actele pentru. trusou si alocatie. Trusoul l-am primit si prima alocatie mi s-a spus de la primarie ca vine in luna decembrie. Pana in prezent nu am primit nici un ban, de ce?

Răspuns Câştigător
| ceda a răspuns:

Eu am primit prima alocatie dupa 3 luni. ti se da si din urma numai ca trebuie sa astepti.

1 răspuns:
| wizard_cristi a răspuns:

In aceasta perioada e putin nebunie prin institutii deoarece bugetul nu a fost inca votat si pentru ca mai toti asteata sa vada cum sunt repartizate sumele atunci. Totusi, cel mai bine ar fi sa intrebi la primarie pentru a verifica daca este totul in ordine. Poate ti-au ratacit documentele sau au gresit ceva.