| Alena9595 a întrebat:

Ce trebuie scris/bifat pe declarație pe propria răspundere daca vreau sa merg pana la bancomat? Cum procedez? Vreau sa fiu pe the safe sidelaughing)

5 răspunsuri:
| AlexMh a răspuns:

2. asigurarea de bunuri care acoperă necesitățile de bază ale persoanelor și animalelor decompanie/domestice

Ai nevoie de bani ca sa poti sa platesti bunuri/rate/facturi/etc. Mi se pare cea mai logica.

| Alena9595 explică (pentru AlexMh):

La asta m-am gândit si eu, mulțumesc!

| Mmaannuu111 a răspuns:

Poți nota aia cu activitate fizică individuală stai liniștit o folosesc mereu in diferite cazuri