| SPECTOGRAFIE a întrebat:

Cei are ați fost despăgubiți de asiguratorul celui vinovat în accident auto pentru daunele mașinii, câți bani și în ce timp i-ați primit?

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Dupa evaluarea pagubelelor facute de evaluator si intocmirea dosarului ( cu toatae actele necesare ) a durat cam 1-2 luni pana au intrat banii in cont. Cati bani am primit este irelevant pentru ca nu avem aceeasi dauna. Ce pot sa iti spun este ca vei primi o suma de "catalog" a pieselor "vatamate" plus o suma per ora de lucru sa iti repare masina daca alegi sa o repari intr-un service.

1 răspuns:
| CodrutElian1990 a răspuns:

In nici un caz nu vei primi sumele cheltuite la reparat.