| Feri5 a întrebat:

Chiar nu înțeleg. Să fie puși în libertate?!
https://m.monitorulsv.ro/......-libertate

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu au platit cautiune ci au dat mita judecatorului prin intermediul avocatului, asa cum dau tpti putoii mita politistului de la rutiera sa ia permisul prin intermediul instructorului.
Nu trebuiau sa fie executati ci sa faca puscarie asa cum legea o cere.

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Pai si ce ai vrea? Sa ai execute in piata publica? Au platit oamenii cautiunea si au iesit.

| goguPatent a răspuns (pentru dinaprilie):

Cautiunea e in filmele americane si in SUA.
In Romania exista doar rea vointa a judecatorilor sau incompetenta.
In Romania nu se plateste cautiune, si nu in cazul asta.
Si da trebuiau batuti in piata publica.

| dinaprilie a răspuns (pentru goguPatent):

laughing smoookeeee

| Simpatic a răspuns (pentru dinaprilie):

Nu au platit cautiune ci au dat mita judecatorului prin intermediul avocatului, asa cum dau tpti putoii mita politistului de la rutiera sa ia permisul prin intermediul instructorului.
Nu trebuiau sa fie executati ci sa faca puscarie asa cum legea o cere.