| AlexDorinel a întrebat:

Cine credeți ca va câștiga alegerile locale,parlamentare, europarlamentare, prezidențiale din 2024?

Eu zic ca ar putea câștiga USR (mai puțin prezidențiale) pentru ca ei sunt cu tinerii mai mult și copiii de 14-15 ani de acum, vor avea 18-19 atunci și vor avea drept de vot.

14 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Oricine castiga va fi lobotomizat si sodomizat de serviciile secrete.
Deci, nu conteaza cine castiga... vom pierde toti.

| GabiDumitrescu a răspuns:

"Dacă ni se dă mâine ordin să legalizăm căsătoriile între persoanele de același sex, să o facem, nu?" Cu ce te-ar deranja asta, sincer acum? Ce influenta negativa sau pozitiva ar avea asupra economiei si a societatii in general? Hai, uimeste-ma!

| gabicoo a răspuns:

Ai noștri!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un partid de extrema drepta naționalist de preferat. Se vede cu ochiul liber unde ne duce "democrația" și "valorile" vestice... Numai anxioși depresivi care se ofenseaza din orice. Sa nu mai zic oameni cu mintea odihnita ca tine bai Dorinel

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Care e ala? Noua Dreapta e o adunatura de lunatici pe care ii bagi intr-un autocar si ala e partidul, aur e o gluma sponsorizata de taica Putin si de pesedei... altceva, din parti. Ne facem partid?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Jucam cu ce avem.

Nu ma bag în politică pentru ca ne dau ăștia la gioale plus România nu merită

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Mdah, daca ne bagam si nu facem compromisuri raminem ca Noua Dreapta - o adunatura de cateva zeci de lunatici cu niste principii clare si batute in cuie + cateva sute/mii de sustinatori. Si cam acolo esti blocat.

| chuckmanson a răspuns:

Sper și eu. E singurul partid ok din țara asta.

| gogugogugogu a răspuns:

Nu stiu cine va castiga dar tara asta are nevoie de Calin Georgescu la conducere.

| Cretinul112 a răspuns:

USR? Cred ca glumești. PSD, clar.

| Caesarleurdeni a răspuns:

Esti prea agresiv omule, este stresat rău de lucruri ce nu le poți controla. Cei ce se roagă la ei sunt familiile numeroase bossule, care au 10 copii, pe ăștia cine-i creste, statul român? Statul român nu creste nimic. E o țară estică și corupta cum sunt toate din est, printre care Albania, Belarus, Bosnia și Herțegovina, Serbia, Bulgaria