| Ukaya a întrebat:

Cine vi se pare ca a mintit mai mult de cand a inceput pandemia? citu sau sosoaca?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Amandoi sunt politicieni.

| Frank51 a răspuns:

Așa, și cu ce te ajută părerea fictivă a unor oameni? Jocurile politice deja pun în pericol viețile a zeci de mii de oameni, oamenii politici de la noi deja au sânge pe mâini, și noi stăm liniștiți.

| Lukasssz a răspuns:

Sosoaca e o proasta...nu uita ea a zis "Vaccinul te face infertil pana la a 3a generatie" nu stiu cine e mai prost ea ca a spus asta sau cine o crede? Adica cum sa ramai infertil pana la a 3 a generatie daca nu poti sa faci copii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sosoaca este pur si simplu proasta. Nu cred ca mai conteaza daca minte sau nu. E idioata.