| Țoglă a întrebat:

Școala Auto.
Salut,
doresc să știu dacă la repartizarea instructorului auto acesta poate fi schimbat DUPĂ ce am început orele de conducere cu el.Pur și simplu nu vrea sa ne înțelegem la orar și vreau sa știu daca il pot schimba instant sau dacă trebuie să-mi continui orele cu el.

Mulțumesc, fundă

Răspuns Câştigător
| tpu12121222 a răspuns:

Salut,

Pe principiul tu platesti, tu decizi.
Discuta cu proprietarul scolii de soferi sau cine se ocupa de repartizare si solicita alt instructor.
Nu cred ca exista o restrictie in contractul pe care l-ai semnat cu ei (daca imi amintesc, se semneaza o cerere/contract).
Singura restrictie ar fi daca scoala ta de instructori este dominata de inepti, insa, asta-i alta problema.
Tu dai banii, tu decizi. Pe scurt, da, il poti schimba!
Spor!

Multumit? happy
Alta intrebare.

1 răspuns:
| nda a răspuns:

La scoala unde am fost eu trebuie sa platesti ca sa iti schimbi instructorul.