| zbordeasupra a întrebat:

Conform legii care e dimensiunea unui loc de parcare pentru o persoana cu handicap, parcare de resedinta? Am depus cerere, am primit locul de parcare, e semnalizat cum trebuie, insa mi se pare ca e mult mai ingust fata de ce am vazut prin alte parti. Imi poate da cineva dimensiunile, conform, legii pentru astfel de locuri?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-am intalnit si n-am auzit de o prevedere legala privind dimensiunile locului de parcare pentru persoane cu handicap.