| Hombre a întrebat:

Congresul PNL.Cine credeti ca va castiga? Catarama, Antonescu sau Orban.

Răspuns Câştigător
| adi4ever a răspuns:

Crin Antonescu sigur

13 răspunsuri:
| Hombre explică:

@Bro. Am ascultat acum 10 minute discursul lui Orban. Prima parte foarte buna, partea a doua penibila.

| Hombre explică:

@Bro.Ai observat foarte bine daca vedeai adoua parte a primului discurs senzatia de plans era mai accentuata. Poate ca gresesc, dar parca cersea voturile. Nu stiu ce sa mai cred, omul asta parea in toata firea.

| Hombre explică:

Si totusi am crezut in el, sunt dezamagit. De parca ar fi prima data!? Geoana-cel -violet? ha ha ha...

April
| April a răspuns:

As vrea sa castige Catarama, nu pentru ca mi se pare un bun politician ci pentru ca exprima cu adevarat in acest moment liberalismul; insa va castiga Antonescu, din pacate, cel a carui unic atu este ura fata de Basescu si nu dragostea pentru ideile liberale.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Eu sper ca va castiga Crin Antonescu.

| micurutza2005 a răspuns:

Antonescu cred desi nu ma pricep la politicalaughingsi nu prea o urmaresc ca toti sunt plini de minciuni si de bani si nu ma incanta sa-i aud vorbind numai prostii nimic constructiv pentru tara...

| siwel a răspuns:

Cine (ii) trebuie happy
lui Patriciu! laughing

| M.G.R a răspuns:

Crin Antonescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, Antonescu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crin sau Orban. Catarama are sanse infime. Catarama ramine unul din sponsorii partidului pentru privilegiul de a conduce din umbra alaturi de ceilalti si pentru dreptul de a-si continua minariile pe care le face de la revolutie, fara sa uitam de protectia fata de mina legiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am prins decit discursul lui Crin, iar apoi dreptul la replica al lui Orban (pentru ca abia ajunsesem acasa de la serviciu). Mi s-a parut ca Orban mai are putin si-l bufneste plinsul. Ti s-a parut penibil Orban? Si mie. Trebuie sa recunosc. Crin e mai stilat si mai iute la minte decit Orban.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hombre, ai spus foarte bine "PAREA". Mie unul insa Orban nu mi s-a parut niciodata altfel decit este acum. Penibil. Sigur ca nu-l poate depasi pe Geoana-cel-Violet, dar se pot lua de mina... sint ca fratii laughing

| andry_7487 a răspuns:

Care da spaga mai marelaughinglaughing