| AC4S4 a întrebat:

Considerati ca vi s-au incalcat drepturi in aceste doua luni de stare de urgenta?

Sunt multi care erau peste tot cu "#StauAcasa" iar, dupa declaratiile unor oameni politici oportunisti, s-au transformat in adepti ai conspiratiilor si acuza guvernul si presedintele de dictatura.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mi s-a incalcat nici un drept, de altfel au fost doar limitari ale unor drepturi si consider ca acestea au fost in favoarea mea, eu avand peste 72 de ani.

| darrio2007 a răspuns:

Doar limitarea unor drepturi. Si, pana acum, a fost destul de bine. Nu am fost in situatia, mai grava, a altor tari mai dezvoltate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut niciun drept.