| AlexDorinel a întrebat:

Credeți că are șanse sa treacă Cioloș de votul de investitura sau Iohannis a făcut la mișto nominalizarea ca apoi sa-l propună iar pe Florin Citu?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dorinele, lasa si politica in seama celor care o inteleg!
vezi-ti copile de scoala, ca ai destule teme de facut si nu mai pierde inutil vremea cu politica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sanse. Pica la vot si vine pnl cu Citu

| mi25 a răspuns (pentru suntserios):

Il voteaza USR-ul?

| suntserios a răspuns (pentru mi25):

Il vor vota ca nu vor anticipate

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru AlexDorinel):

Lasa te de politica.
Ramai la intrebarile despre omenii de la tara si de la oras

| minrest a răspuns:

Nu are nici o sansa. Iohannis a facut propunerea ca sa iasa USR un pic mai rau in ochii opiniei publice, totusi USR va reusi sa iasa un pic mai bine. Deasemenea, nici Catu nu are nici o sansa sa obtina majoritatea in Parlament, pe care a avut-o si a pierdut-o.

Răspuns utilizator avertizat
| minrest a răspuns (pentru AlexDorinel):

Asa ar trebui, dar Catu nu va vrea.

| Ukaya a răspuns:

Sper sa treaca dar sa faca guvern cu aur nu cu pnl sau psd. ar fi mers unul mai tanar nu inteleg de ce si usr si aur propun ministrii batrani, eu a-si vrea Vlad voiculescu sau george simion nu ciolos sau cristian georgescu