| tudorvolcano a întrebat:

Credeți că dacă Putin va muri, va fi înlocuit cu o dublură?

Dată fiind importanța lui Putin în Rusia și factorul stabilizator care îl aduce, nu ar fi cam periculos ca lumea să alfe de vestea unei eventuale morți ale sale?

Deja mi se pare că are o dublură, sunt multe poze pe internet cu Putin înainte și acum. Are aproape 70 de ani, iar mare parte din oameni la 70 de ani, până și cu operații estetice, nu par așa tineri.
Ceva e suspect.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca ar fi inlocuit de o dublura si nici ca in prezent ar avea o dublura.

| mgtow a răspuns:

Nu e clonat

| Brizbriz a răspuns (pentru mgtow):

Daca Putin moare, o sa vina la putere o clona a lui Stalin, deci suntem "DOOM" oricum big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au murit atatia oameni de stat importanti si atatia dictatori... si nu i-a inlocuit nimeni. De ce s-ar intampla cu Putin?

Răspuns utilizator avertizat