| LanguageMaster a întrebat:

Credeți că România este cea mai coruptă țară din Uniunea Europeană?

9 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Oricat de rau este, se poate si mai rau.

| Furnicuta000 a răspuns:

Sunt tara la fel sau chiar mai rele. Citisem mai demult despre coruptia din Lituania, era ceva odios

| peperonies a răspuns:

Suntem vicecampioni.

https://ec.europa.eu/......-the-world

| Yurisa a răspuns:

Nu chiar

| antimulte a răspuns:

Nu stiu daca e chiar cea mai corupta, dar sunt sigur ca e in top 5 macar, alaturi Albania, Lituania si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt corupte, diferența e că unele sunt mai diplomate si nu lasă urme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur e cea mai proasta rasista xenofoba homofoba etc, corupta n-as baga mana in foc

| Laur014 a răspuns:

Romania e cea mai corupta si saraca tara din UE datorita politicienilor.

| MelisaD a răspuns:

Nu cred, chiar asa este. It's-a fact!