| costin95 a întrebat:

Credeti ca va incepe al treilea razboi mondial? sau este inceput deja?

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Eu nu cred ca va incepe Al Treilea Razboi-Mondial niciodata daca se mentine starea de acum. Un razboi poate incepe doar daca un lider important de stat este asasinat de un stat rival.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" sau este inceput deja?" ai probleme, si tu si morello. mai citeste din istorie sa vezi ce inseamna cand lumea e in razboi, poate asa faci diferenta dintre acele timpuri si timpurile de acum

| costin95 explică (pentru anonim_4396):

In primul rand, in ziua de astazi nu cred ca s-ar trimite soldati cu miile la razboi, asta insemnand scenariul principal din primele doua razboaie. Cred ca s-ar da mai mult in "teritoriul electronic" si o nucleara la sfarsit si gata. Se pot razboi pe mai multe planuri...

| MorelloYoung00 a răspuns:

Eu cred ca in acest razboi suntem de foarte mult timp