| 55755 a întrebat:

Credeti ca va mai ramane Traian Basescu presedinte?

24 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Cu siguranţă.

| Arthur a răspuns:

Nu e vorba de Traian Băsescu, e vorba de cei din USL care vor să fie legitimaţi de votul popular în mod indirect.
Profitând de antipatia faţă de preşedinte vor cu alte cuvinte să se autolegimiteze.

| Hombre a răspuns:

Va ramane dar in gara, trenul va trece.

| harciog a răspuns:

Indiferent ce va face Basescu, ca va cadea sau ca va fi ridicat iar un lucru este sigur; ca romanilor le va ramine mereu acelasi gust amar pentru inca 20-30 de ani si cred ca asta ar trebui constientizat in primul rind.

| justitiarul a răspuns:

Nu.
Sunt optimist.

| WR104 a răspuns:

Nu, domnul Dan Diaconescu o sa fie presedintele tarii si o sa curete Romania de ciocoi care ne-au nenorocit domnilor.
Va pup pe suflet dragilor.
Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca va ramane. Dar ma tem ca fraudeaza astia referendumul, de-aia au pus program la sectiile de votare pana la ora 23...De parca daca ma duc sa votez, ma duc fix la ora 22:55.

| SaveTheNature a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu va fi demis inseamna ca romanii o duc bine. Daca va fi demis inseamna ca romanii o duc prost.

| 55755 explică (pentru SaveTheNature):

Ce te face sa crezi ca romanii o duc bine?straight face

| SaveTheNature a răspuns (pentru 55755):

Pai daca oamenii il tot voteaza in continuare, ma gandesc ca o duc bine Altfel inseamna ca sunt alienati mintal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| DushulRece a răspuns:

Mama voastra de aserviti ai rusilor! Pentru bucata aia de salariu pe care n-o mai aveti va vindeti PSDului si rusilor, cum era sloganul "noi nu ne vindem tara?" Ganditi cu stomacul, animale ce sunteti. Sper sa ramana Presedinte, sa nu ajungem afara din UE.

| 55755 explică (pentru DushulRece):

Daca asta e parerea ta imi pare rau! Gandeste de 2 ori inainte sa afirmi cevawinking

| Hombre a răspuns (pentru DushulRece):

Hei basistule trage-ti placenta de pe creier sa vezi gandind, ce bine era pentru noi sa avem o relatie de prietenie si comerciala cu rusii.

| DushulRece a răspuns (pentru 55755):

Eu sa ma gandesc de 2 ori? cred ca m-am gandit de 10 ori. Esti prea mic sa intelegi ceva

| DushulRece a răspuns (pentru Hombre):

Esti prea mic sa intelegi ceva... A fi anticomunist nu inseamna a fi basist. Hai ca imi ocupi timpul sincer

| anonim_4396 a răspuns (pentru DushulRece):

Dar a fi anticomunist atâta timp cât el nu este reprezentat într-o ţară de niciun fel de partid sau mişcare ce înseamnă? thinking

| Hombre a răspuns (pentru DushulRece):

De ce bati campii sa-i ridici praful, subiectul era altul, doar ti-am zis sa-ti da-i placenta jos.

| DushulRece a răspuns (pentru Hombre):

Nu conteaza care era subiectul cand incepi cu atacuri, sincer, lasa-ma prietene, eu lucrez in domeniul juridic, sunt liber profesionist, deci nu ma intereseaza de banii statului, n-am de ce sa apar pe cineva, probabil tu esti un bugetar care te plangi ca ai cu 200 de lei mai putin la salariu decat daca erai sclavul rusilor happy Iti dau eu 200 de lei daca te ajuta sa fii mai destept...

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Dupa el da, Dupa popor nu

funda?

| 55755 explică (pentru AnimeAnnDRa):

Tu cine ai vrea sa ne conduca?

| AnimeAnnDRa a răspuns (pentru 55755):

Nu stiu dar cu siguranta nu el!

| 55755 explică:

Doar cu ajutorul oamenilor il putem demite; daca noi nu mergem la referendum nu putem schimba nimic!