| wizard_cristi a întrebat:

Credeti ca verdictul in procesul dintre Romania si Ucraina privitor la Insula Serpilor va fi favorabil Romaniei sau Ucrainei?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Am recuparat o parte insemnata. A fost in favoarea Romaniei. Parerile sunt pro si contra. Unii se multumesc cu ce am recuperat..altii ca ar fi trebuit tot. Oricum decat nimic este bine si asa.

2 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Ca sa completez se pare ca partea pe care am castigat-o este concesionata la canadieni pentru forare din 1992. Asa ca bravo Mr stolo!

| sexy a răspuns:

Verdictul va fi favorabil Romaniei, cu siguranta!