| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti in prezicerile lui Nostradamus si ale babei Vanga precum si a altora mai necunoscuti cum ca va fi in curand Al treilea razboi mondial? Daca stai si vezi ce tensiuni sunt in lume cu razboiul din Siria,teroristii si neintelegerile majore dintre S.U.A.si Coreea de Nord si chiar S.U.A si Rusia, S.U.A si Siria si cele ce mai sunt etc te gandesti ca Nostradamus si Vanga nu sunt departe de adevar sibo prezicere corecta.Cu armele nucleare, atomice se pot rade de pe fata Pamantului zeci de tari... Oricum se vede ca toata planeta sta pe un butoi cu pulbere.Intrebarea mea este:Credeti ca va veni un nou si al treilea razboi global?

2 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Clar o sa fie, dar nu se stie cand...ce stim e ca semintele sunt la adapost laughing

| Florin1303 a răspuns:

Probabil ca da, probabil ca nu...Dar mai nou conflictul dintre S.U.A. si Coreea de Nord a devenit destul de serios... Daca ei vor intra in razboi probabil se vor alatura si alte tari si tot asa pana va deveni un razboi mondial.