| costinvlad a întrebat:

Cu ce partid politic ati vota daca ar fi alegerile parlamentare?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Cu USR, Romania Impreuna sau PNL, toate astea trei e bine sa aiba cat mai mult, ca sa faca o majoritate cat mai stabila.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata cu niciunul, dupa mine toate sunt o apa si-un pamant.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti ai aflat raspunsul la intrebare. Toti vor schimbare, nimanui nu ii convine conducerea de acum dar cu toate astea nimeni nu ar face ceva ca sa produca schimbarea. Acum exista alternative, imature politic, dar exista. USR si Romania Impreuna a lui Ciolos par sa fie altceva, dar fara sustinere populara nu au nicio sansa

| gabicoo a răspuns:

Funia si sapunul pentru toti de la mine.

| Iunix a răspuns:

Tusea sau junghiu...

| AlexSalling a răspuns:

Cu niciunul

| Mirris a răspuns:

Alta intrebare...

| LexTerOp a răspuns:

Partidul Social Democrat, dupa parerea mea, sunt cei mai putini corupti sau chiar deloc. Caracter bun, calitate...