| anonim_4396 a întrebat:

Cum afecteaza art.13 internetul?
Exemplu:
dau cautare pe Youtube-ufo sightings si apare numai documentare de la televiziuni!
inainte aparea si useri consacrati in domeniu!
Oare chiar baneaza aproape tot acest art.13?
astept parerea voastra, funda la primul raspuns elocvent! multumesc comunitatii TPU!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bine ca numai gasesti, ma bucur in sf ceva bun, ce sa vezi acolo aiurei americane, virgine la 80 de ani care se viseaza violate de aliens

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fii serios, a fost votat acum câteva zile. Va dura ani pana se fac normele de aplicare și se și aplica