| catalynx a întrebat:

Cum comentati faptul ca in timp ce romanii nostri erau calcati in picioare usl a sustinut ca acei jandarmi trebuiesc sanctionati iar acum cand sunt la guvernare nu mai zic nimic de acest subiect, cum comentati faptul ca in regimul usl s-a intocmit zeci de dosare penale pe numele protestatarilor anti basescu nu credeti ca usl poate fi intr-un fel de alianta cu pdl adica in ianuarie nu prea sau intocmit dosare si acum da, sincer cele din ianuarie au fost mai rele ca astea de acum.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu bate câmpii. De ce crezi că au cheltuit atâţia bani şi energie?
Cât despre dosare, au destui membrii de partid cu dosare grele, pe acestea au grijă să le rezolve nu alte mărunţişuri de care nici în cot nu-i doare.

| MMihai a răspuns:

Ai înțeles greșit.
A explicat ministrul Dușa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mulţi protestatari care strigă împotriva întregii clase politice, nu numai împotriva băsăului.

Doar că în afară de Oana Dobre, nu am văzut pe nimeni să vină şi să evidenţieze acest lucru.

| JungleHell a răspuns:

Comentez prin faptul ca suntem o tara de lasi si ne meritam soarta.