| Bot a întrebat:

Cum credeți că ar arăta România azi dacă ar fi rămas regimul comunist?

10 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ar fi fost mai rau. Spre deosebire de alte state comuniste ai nostri promovau prostia si tembelismul cronic cu diploma.

| VadTot a răspuns:

Pai am fi fost cu totii imbracati in uniforme mancam cu totii la cantina pe cartela...am fi fost ca niste roboti!

| onasis1961 a răspuns:

Ce bine ar fi fost să ajungem precum China! Mai de grabă precum Coreea de Nord!

| WhatheWow a răspuns:

Dar ce te determina sa crezi ca avem altul?

| MrAngelus a răspuns:

Mama, inimaginabil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o armata.

| Gogu06 a răspuns:

Un fel de china in miniatura.

| Gogu06 a răspuns:

Un fel de china in miniatura. Un stat foarte bogat, cu majoritatea oamenilor saraca.

| Anonymous1995 a răspuns:

Cu siguranta ar fi mai bine decat e acumhappy

| bogdanlex a răspuns:

Mult mai bine, decat acum