| anonim_4396 a întrebat:

Cum crede Muc cel Mic ala din Coreea de Nord(Kim Jong-un )ca va distruge mareata si puternica SUA?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca el crede asta. Dar cred ca ilustreaza perfect zicala "Prostul nu e prost destul, daca nu e si fudul!"

| pufulescu a răspuns:

Simplu si eficient! Cu ajutorul fratiorului mai mare, China.

| AndreiWeisz a răspuns:

"mareata si puternica" laughing da, grasul are o parere cam prea buna despre tara lui. Pe de alta parte, e suficient ca sa ajunga sa aiba o singura arma nucleara ca sa dea multe batai de cap. Chiar daca nu ar putea lovi SUA (poate doar Guam), ar putea lovi Coreea de Sud sau Japonia, aliati ai SUA. Bietii japonezi o sa fie victimele tuturor atacurilor nucleare din istorie in ritmul asta laughing

| Viitorulapropiat a răspuns:

E cam dezaxat domnul Trump...

| KronstadtResurrection a răspuns:

Păi, nu trebuie sa se agite prea mult. La cum merg treburile in State, sub îndrumarea lui Donald zis și The Clown, treabă este pe jumătate făcută. Coreenii sunt luptători fanatici, nu prințese suave ca amerlocii. La o luptă parte-n parte, pariez pe coreeni.