| cristiww a întrebat:

Cum credeti ca va evolua Siria in urmatorii 5-10 ani? Cu dictatorul la putere, sprijinit de rusi? Credeti ca va avea loc reconstructia tarii? Va redeveni Siria un loc bun pentru turism?

4 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Sigur, daca te convertesti la islamism! big grin

| cristiww explică (pentru CarcotasulVesel):

Ce legatura are turismul cu religia? banuiesc ca nu stii, dar inainte de razboi exista turism in Siria

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru cristiww):

In Siria, are multe, daca nu esti islamist nu poti face turism acolo ca te omoara, te rapesc, etc.

| cristiww explică (pentru CarcotasulVesel):

Acum da, dar in urma cu 10 ani nu era asa si sa gandesc ca peste 10 ani va reveni situatia la normal