| ღNuTzAღ a întrebat:

Cum credeti, se va schimba harta politica in viitor?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil ca se va schimba si exista multe variante posibile:
-UE va deveni Statele Unite ale Europei (compusa din toate ori aproape toate statele europene actuale).
-SUA si Canada se vor uni.
-Uniunea statelor sudamericane sau a Americii Latine.
-Posibil si alte uniuni, de ex.statele arabe.
-In final se poate ca toate tarile actuale ale lumii sa alcatuiasca un singur megastat, federalizat, poate pe structura actualelor continente. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se va schimba dintr-un dezastru în altul!
Pa, pa.

| VadTot a răspuns:

Pai, uitate in trecut si ai sa vezi si viitorul~~! Care nu suna deloc Bine..si nici nu i roz!

Răspuns utilizator avertizat