| GoldenBoy17 a întrebat:

Cum pot depune plangere pe numele unui Cazino Online?

Este vorba de NetBet, mi au blocat contul Fara sa fac Absolut nimic, mi l au blocat permanent, Contul era deja verificat, Identitate, plus dovada de adresa.

Problema nu ar fi contul, ci banii pe care i am depus, am facut o depunere prin Transfer bancar, din contul meu bancar, in valoarea de 750 lei, bani depusi din buzunarul meu, pe care nu am apucat sa i joc. Ideea e ca, acum nu mai reusesc sa mi scot banii de la ei, ma tot mint de vreo 3 saptamani ca situatia mea se afla la departamentul abilitat, ca voi fi contactat in cel mai scurt timp

Asta se intampla de mai bine de 3 saptamani. Nu stiu cum sa fac, eu din cate am inteles, Un Cazino online e obligat prin lege sa ti inapoieze banii, mai ales la cerere, astia de la NetBet nu vor, doar ma mint de fiecare data cand ii contactez, pana la urma sunt banii mei, ce sa fac? Unde pot depune plangere?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă au trecut 30 de zile poți să îi dai în judecată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un semn divin ca trebuie să lași pariurile.

| GoldenBoy17 explică (pentru anonim_4396):

Frumosule, eu am intrebat ce actiuni legale se pot lua in privinta lor ca sa mi recuperez banii, e treaba mea unde aleg sa mi cheltuiesc banii, mars de aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenBoy17):

Marș sa ii spui tatălui tău și mamei tale care nu te-a avortat atunci când a avut ocazia. Băiatul placat cu aur care ești.

| TheGentleman a răspuns:

Omule, sincer, ești foarte prost. Ai pățit de-astea în trecut și tot nu te lași.

Dacă tot îți place să pariezi, de ce nu mergi la un cazinou fizic?

Răspuns utilizator avertizat