| alexfab33 a întrebat:

Cum pot intra din nou intr-un club din Bucuresti? Am o problema cu oamenii de la paza

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am vazut explicatia. Poate vei putea intra dupa o perioada, vor uita ce s-a intamplat sau vor fi altii de paza.
De asemenea ai putea vorbi cu proprietarul sau conducerea clubului, sa le explici situatia si sa-i asiguri ca nu se va mai intampla.

| alexfab33 explică:

S-a intamplat din pacate intr-o sambata ca eu am consumat mult alcool si am lesinat. Oamenii de la paza m-au ridicat si m-au dat afara. Regret mult ce am facut. Totusi, nu am lovit pe nimeni si nu am injurat deloc. Dar in timpul in care eram beat vorbeam cu voce mai tare cu necunoscutii din jur despre problemele mele si ma portam ciudat. Acum nu pot sa mai intru niciodata acolo, oamenii de la paza au zis ca nu ma mai primesc deoarece foarte probabil pentru ei in seara aia consumasem si pastile de ecstazy dar eu am baut doar alcolice si nu am folosit niciodata droguri. Am incercat de toate, sa le explic, sa promit ca nu o sa se mai intample niciodata asa ceva dar nu a mers nimic. Imi pare foarte rau pentru ca locatia imi placea mult. Credeti ca mai pot avea sanse in viitor de a intra acolo?