| flipino a întrebat:

Cum pot retrage o plangere la ITM? Am trimis mail in care am specificat ca s-a ajuns la o intelegere amiabila, dar statusul plangerii este in continuare "in lucru".

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu mesajul respectiv ti-ai retras plangerea, probabil acesta nu a ajuns la cel care trebuia sa se ocupe cu plangerea. Poti reveni si cu un telefon sau scrisoare recomandata cu confirmare de primire.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu faci prostii si altii sa ti le repare? Nu ai cum, mesajul odata ce l ai trimis nu il mai poti sterge niciodata, el a ajuns unde si cui l ai trimis.

| dinaprilie a răspuns:

S/a pus dragonu’ in miscare si nu mai poate fi oprit..asteapta 30 de zile totusi.