| Maxim_Ionut_Catalin_2000 a întrebat:

Cum pot sa verific cand am programarea la traseu (examenul practic) pentru permisul auto? Dupa ce am luat sala m-am programat la PC, dar nu mai stiu exact data. Se poate afla online?

5 răspunsuri:
| MeMe123 a răspuns:

Cred ca poti verifica de pe foaia din dosarul pe care il ai, acolo unde este scris, data si punctajul obtinut la sala, sub ar trebuie sa scrie data examenului practic, asta daca ofiterul de serviciu a scris, eu aveam scris pe dosarul de carton. Sau intreaba instructorul.

| MichaelTeach a răspuns:

Poti sa intrebi instructorul tau auto. La oras nu este o data fixa dupa ce ai dat sala.

| Urucu_Petrișor_1985 a răspuns:

Bună seara, cum aflu dată când am traseul!

| Petrescumarius1 a răspuns:

Cum pot afla cand sunt programat la traseu