| Regedesubmunte a întrebat:

Cum să creez propriul meu stat, țară?

12 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pamantul este deja impartit. A mai ramas luna; dar prin acord international nimeni nu poate cumpara teren pe luna.
Solutia este sa iti faci un stat alt tau castigand de partea ta oamenii dintr-un stat deja existent. Si poti face asta fara razboi. Trebuie doar sa te pricepi sa fii un lider.

| minrest a răspuns:

Nu ai cum. Ar fi util pentru tine, ai putea emite fara licenta, castiga din turism, acorda cetatenie si titluri. Dar nu poti, caci toate posibilitatile au fost inchise.

| Eduard619 a răspuns:

Click dreapta....buy....accept.
Si bang ai tara ta.

| umbra09 a răspuns:

Cumperi o insula.

| D3I3 a răspuns:

Întâi de toate ar trebui să descoperi o bucată mare de pământ sau să cumperi una.

| minrest a răspuns (pentru D3I3):

De descoperit, e descoperit totul. Se vede totul din satelit. Daca cumpari o bucata de pamant, nu ai suveranitate, suveranitate are statul in care e terenul.

| AlexandruAdy a răspuns:

Prea devreme
Nu vei capata asa repede, mai intai cumpara o pereche de ochelari VR (Virtual Reality)si mergi la un film

| AlexandruAdy a răspuns:

Nu vei capata asa repede, mai intai cumpara o pereche de ochelari VR (Virtual Reality)si mergi la un film

| MrJoker30 a răspuns:

Iti faci o armata de rebeli si capturati un teritoriu

| Aimwork a răspuns:

In ce joc? Ca in realitate sunt cam luate ))

| JustAGirl333 a răspuns:

Intri pe Minecraft

| JohnnyUnicatu a răspuns:

Încerci sa devi președinte in România si ai țara ta