| SaveTheNature a întrebat:

Cum se vor sfarsi conflictele din Siria? Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu. Ca si Assad, nici eu nu sunt prezicator. Cert e ca americanii vor pica prost fie ca ataca, fie ca nu ataca. Obama se gandeste la un atac mai mult simbolic, ca sa impace si capra si varza. Unii il vor considera un las si un netrebnic daca porneste razboi, altii il vor considera un las si un netrebnic daca nu porneste razboi.

| taken a răspuns:

Vor interveni americanii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru taken):

Au intervenit deja cu mult timp în urmă.

| LegionarulRoman a răspuns:

Mai devreme sau mai tarziu tot va fi razboi. Sfintii Parinti au prevestit razboaie distrugatoare (si nu, nu se refera la Primul sau Al doilea Razboi Mondial).Asa este, razboiul(unul dintre ele) va fi declansat din SIria(chiar daca se pare ca se cam ajunge la un acord...care doar o sa prelungeasca timpul)...mai devreme, sau mai tarziu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot da un verdict dar, sincer, mi-e frica. Mi-e frica sa nu porneasca un mare razboi. Iar noi sintem atit de aproape!

| 0x11111051 a răspuns:

Http://vk(.)com/photo-45209404_310383680

scoate parantezele
Americanii se bag in tot rahatul. Desigur ca din cauza lor va incepe cel de al 3 razboi mondial.

| Joker11 a răspuns:

Nu cred ca va fi razboi descis dar daca ar fi oricum ar interveni americanii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Joker11):

Cred ca nu iti este clar ce e acolo. Va fi razboi, numai daca intra americanii. Altfel, nu.

| Negoiu a răspuns:

Nu cred ca va fi un razboi deschis! E foarte periculos si totodata ambele tabere din Siria ii urasc pe americani...