| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Cum vi se pare videoclipul cu Guta si psd? Mie nu stiu de ce dar mi se pare cringe rau, adica nu se gasea un om sa le zica ca este o idee proasta rau? Eu cred ca s-au facut mai de cct dupa faza asta, voi ce pareri aveti?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A dato.n bara. Mai bine incuraja mascatii sa se intoarca impotriva psd

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru mgtow):

Asa este! Cand canta pentru PDL era bine. Acum nu mai este bine. https://www.youtube.com/watch?v=TsPm6ojcAeE

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru Salontanul):

Wtf. De asta nu stiam, dar oricum, se vede ca si tu tii cu psd, imi dau seama dupa nivelul de iq care e pe jos al tau, intrebarea mea era cum vi se pare, ca e o idee proasta, daca era un clip facut cu minte, nici nu intrebam, citeste inca o data, nu innebuni cand e vorba de un partid care nu o sa mai fie auzit dupa cateva saptamani

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Daca tu zici de mine ca am un IQ jos, e clar! Pai tu nici sa scrii nu stii. Habar n-ai cand sa pui un semn de punctuatie! Copiaza textul scris de tine si mergi la un profesor de romana! O sa-l umfle plansul. Pai daca ala este IQ ridicat si eu sunt popa la biserica Baptista (ca tot n-are popa).

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Bonbardieruldeweekend):

Apropo! Daca continui sa ma mai jignesti am sa cer blocarea contului tau. Cat de nesimtit si needucat sa fii sa jignesti un om care nu te-a jignit cu nimic. Voi tinerii habar nu aveti sa dialogati. V-ati intors la comuna primitiva cand se dadea cu parul. Eu nu ti-am spus ca ai IQ-ul mic pentru ca asculti manelele idiotului aluia care si arata ca o maimuta.

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru Salontanul):

Hahahahah, esti un copil, imi dai mesaje peste mesaje plangand, fa ce vrei, nu ma intereseaza de tine, poti sa faci orice poti ca tot nu ma impresionezi, nici nu o sa ti mai raspund ca nu vreau sa vad atata prostie la un loc, imi e mila de tine, si a batut dumnezeu joc de tine si de toti oamenii care sta impreuna cu tine sau soarecii cu care dormi