| AvalohAlyn a întrebat:

Cursurile de la AJOFM(agenția de șomaj) sunt bune de ceva? Folosesc la ceva?
E ceva de ele?
Profesorul își face treaba?
Sau sunt doar sa dea bine pe hârtie?
Voi ce experiența aveți cu asa ceva?
De ex curs de operator PC

Răspuns Câştigător
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Am o vecina care s-a înscris la un curs de bucătăreasă. Nu a frecventat deloc, in locul ei se ducea fiul ei care nota cele spuse de instructor si mamasa le citea poate mai mult de curioasa. Adevărul este ca primeau 1000 de RON. In felul acesta i-au prins pe cei mai multi la cursuri. Dar niciunul din ei nu s-a angajat. Diploma este recunoscuta in caz de angajare. Trebuie doar sa treci testul.