| Mariushgv a întrebat:

Daca ai facut Academia Fortelor Terestre si iti dai demisia din armata poti sa te angajezi cu acelasi grad?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu prea cred ca te mai reprimesc, dupa ce ti-ai dat demisia.

| darrio2007 a răspuns:

Cu acelasi grad, unde?

| sierra1 a răspuns:

Adică pleci și revii și ăia să te aplaude și să-ți dea postul și funcția? nu prea cred

| AnastasiaSt a răspuns:

Din cate stiu, din auzite adică, faci un contract cu ei pe o perioadă de câțiva ani în care n ai voie sa ti dai demisia. Mai intereseaza te sa stii concret. Întreaba pe cineva care lucreaza in domeniu.