| afrodita3333 a întrebat:

Daca ai nimerit 5 numere din 6 la LOTO castigi ceva?

Răspuns Câştigător
| Irena97 a răspuns:

Uite si aici, ca sigur castigi:
http://loto.favorite.ro/categorii-de-castig-loto49.php
fundita:)

12 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Castigi ceva. Unii zic foarte putin, eu as zice ca totusi este o suma. De exemplu, la extragerea din 10 ian 2013, castigul la 5 numere a fost de 19266, 63 RON. Adica aproape 200 de milioane in lei vechi... Foarte putin, nu? big grin

| Iulian03 a răspuns:

Da.

| gingergirl1 a răspuns:

Daa,am auzit ca se castiga si cu 4 numere! Deci felicitari! Scuze dar nu stiu ce suma este la 5 nr dar cu siguranta sunt ceva bani!winking

| Alexandru98 a răspuns:

Câștigi foarte puțin

| Irena97 a răspuns:

Da afrodita, e castig categoria a doua, cum apare la ei.
valoarea depinde de cat a fost fondul.
funda?

Răspuns utilizator avertizat
| FantaZEW a răspuns:

Da, ai castigat mult!

| cflorin11 a răspuns:

Sigur. insa nu tot.

| kikatsuki a răspuns:

Da si daca nu ma insel chiar si 4

| g2012 a răspuns:

Da se castiga de la 3 numere! dar la trei numere castigul este foarte mic asta depinde de cota! dar pentru 5 numere sigur iei ceva!

| ANDREIAd a răspuns:

Se castiga chiar su cu 3 numere daca joci la 6/49. eu am castigat cu 3 numere 30 lei. putini dar buni si astia

| Simonicaaaaaaa a răspuns:

Daa...dar trebuie sa te duci in acea zi sau urmatoarea. oricum nu o lasa asa pentru ca sigur ai castigat ceva:*