| mara25noiembrie a întrebat:

Dacă am comandat pizza si am zis alta strada si alt nr de telefon apoi am blocat nr îmi poate da amenda? dacă da cat ar costa?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce gluma ieftina si de cacao. Sper, daca ai sa ajungi sa muncesti vreodata pentru bani, sa isi bata joc lumea de munca ta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce ti ai batut joc? Asa ai vrut tu nu? Gindeste te ca cei care au o pizzerie doresc clienti, tu îi pui pe drumuri degeaba, consumă benzina aiurea ca asa vrei tu, rușine, nu trebuia sa i pui pe drumuri, gindeste te la materialele cu care se face o pizza, munca oamenilor care o prepara, fetele acelea care stau in picioare sa faca pizza, in caldură in stress, ca sa ce, sa sune una ca tine sa faca glume ne sărate? Chiar ca ar trebui tu sa fi una din fetele alea care servesc la pizzerie clientii, si sa sune o desteaptă ca tine, sa comande la mișto, nu că i ti vine sa i tragi palme in cap? Gindeste te cine va plătii acum pizza aia pe care tu nu ai vrut o, le ai dat oamenilor adresa falsa, tu ai ceva in capul ăla? Sau nu? Sa i ti fie rusine, sincer, de ce românii numai atita stiu? Sa faca misto unii de altii, bataie de joc. Sper sa te gasească cei cu pizzeria sa te pună sa o plătesti si sa nu primesti nici o bucatica de pizza, sa dai banii si pe pizza si pe transport. Sa numai faci asa ceva.

| AFR81 a răspuns:

Nu-ti da nimeni amenda pentru ca l-ai mintit pe baiatul cu pizza.

| LTAA a răspuns:

Glume 2005. Sansele sunt extrem de mici sa primesti amenda. Nu tu, probabil maica-ta care iti intretine numarul. Dar la un moment dat o sa iti aduci aminte, o sa rasnesti un pic si o sa ramai cu un gust amar in gura.

| Cristianne a răspuns:

Aș vrea eu să-ți dea amendă. Voi nu realizați că oamenii ăștia de care faceți voi mișto își irosesc timp și energie (pe un salariu execrabil) ca să vă fie vouă bine. Vai de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gluma proasta, dar nu, e un risc pe care si-l asuma.

| DovleacTurbat a răspuns:

Urat din partea ta, daca voiai sa faci o farsa puteai sa le spui la final sau sa-i iei la misto in asa fel incat sa-ti inchida sau sa-si deie seama ca faci misto gen, doamna vreau si eu o pizza cu ceafă de pui.

| Saveluc a răspuns:

Nu inteleg ce ti-a fost in capul acela? de ce ai facut asta?

| GL757W a răspuns:

Glume Proaste

| Cristinapop a răspuns:

Dacă ai sunat pe număr necunoscut nu dar dacă ai sunat pe numărul tău s-ar putea