| Iustinian_Ciornei_2000 a întrebat:

Daca am extins garantia unui produs si trebuia sa expire in 2017 dar pe siteul eMAG scrie ca expira in 2019. Pot profita de aceasta greseala pentru a mi se repara produsul?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal!

| Dani6421 a răspuns:

Da poti, trebuie sa-si asume greselile incat sa-si optimizeze site-ul pentru a nu se mai intampla chestii de genul chiar si daca gasesti un produs la 10 milioane in loc de 20 ca au gresit pretul vina le apartine lor, ce afisezi aia respecti.