| c0pil1n a întrebat:

Daca am trimis o plangere la itm o sa se afle ca am trimis o eu cand o sa vina in control?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca patronul are relatii la ITM, de obicei cam asa se intampla, in mod sigur se va afla cine a facut reclamatie.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca n-ai trimis-o anonima atunci pot afla. De altfel si daca este anonima pot afla, este drept mai greu, dar se pot orienta dupa continut, mai ales daca te priveste numai pe tine.

| c0pil1n explică (pentru Ioandelasal):

Am trimis 3 persoane din aceeasi firma.

| sierra1 a răspuns:

Da, e posibil dar de ce contează?

| Holiday a răspuns:

E si normal sa poata afla, pana la urma faptul ca ai facut o plangere nu inseamna ca e neaparat indreptatita si asa stiu si ei pe cine sa dea afara urgent.