| AvalohAlyn a întrebat:

Daca as putea înființa un nou partid politic care sa devina o forța în România as înființa in partid numit Partidul Vadimist Roman.Ca o observație în jocul Erepublik m-am înscris în politică și mi-am creat propriul partid politic care acumse numește Partidul Vadimist Roman,in cinstea celui mai mare politician român și în onoarea poetului,scriitorului,filosofului,eseistului,ziaristului ,sociologului in religie,europarlamentarului,președintelui de partid,luptătorului pentru dreptate,împotriva mafiei,corupției si hoției,creștinului,istoricului si nu în ultimul rând omului Corneliu Vadim Tudor,Dumnezeu să îl ierte și să îl odihnească în pace,partidul meu din acel joc Erepublik s,a mai numit și Partidul Speranței Sănătății,Partidul Educației sau Educațional,Partidul Egalitarist Român,Partidul Creștin Român,Partidul Divin Român și Alianță pentru Vindecarea planetei sau Uniunea Salvați Planeta. Acum i-am schimbat numele în Partidul Vadimist Roman și asta as face și în realitate, as duce mai departe ideile și proiectele lui Vadim Tudor și a PRM.-ului.Credeti că m-aș descurca in politica cu acest partid? Sa zicem așa doar presupunând prin absurd.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sincer nu cred, a intrat pe scena AUR, care are unele idei asemanatoare. De asemenea si in alte partide exista extremisti, asa ca locul este ocupat.
P.S. Te instiintez ca, daca repeti asemenea intrebari cu CVT, o sa ti le sterg la moderare sau le raportez, daca nu imi apar la moderare.
TPU nu este pentru apologia unora sau altora si pentru a face propaganda unui partid sau altul, asa ca intrebarile (daca le pot spune asa) tale incalca Regulamentul TPU.