| andrei28743 a întrebat:

Daca ati concesionat teren de la stat,( 2. Legea nr. 15/2003 privind sprijinul acordat tinerilor pentru construirea unei locuinte proprietate personala, reglementeaza regimul atribuirii, la cerere, tinerilor cu varsta cuprinsa intre 18 si 35 de ani a unei suprafete de teren) se poate cesiona dreptul de administrare? A facut cineva asa ceva?(urmeaza sa primesc terenul si vreau sa il dau la fratele meu)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, acel teren este atribui personal tie si tu n-ai voie sa cedezi altuia folosinta.