| mariusalex2019 a întrebat:

Daca cineva a intrat in casa ta fara voia ta, acum 2 saptamani, poti sa-i mai faci plangere in prezent? Iar daca casa ta a fost urmarita de un strain sau santaj emotional daca nu vii se omoara sau chestii precum acestea, se poate face reclamatie la politie?

7 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

"Daca nu vi se omoara" - ce?
Adica ce vi se omoara?

| mariusalex2019 explică (pentru Goete):

A incercat santaj emotional ca se omoara daca nu continua relatia cu unchimiu

| Goete a răspuns (pentru mariusalex2019):

Cine? Cine a incercat acest santaj
Care dupa cate se pare a reusit.
Si de ce esti intr-o relatie cu unchiul tau?

| mariusalex2019 explică (pentru Goete):

Ideea este poate recupera banii? ideeaa cu ca se omoara a fost abureala, din cate am observat.Pot rezolva ceva in ce am specificat mai sus? Ca sa nu ma trezesc cu casa mea sparta sau a lui unchimiu.

| biasuru a răspuns:

Da,este bine sa atentionati politia, ca ei sa aiba in vedere acest caz

| mariusalex2019 explică (pentru biasuru):

Si daca unchimiu a dat niste bani tipei respective in semn de imprumut mai avem cum sa i recuperam?

| biasuru a răspuns (pentru mariusalex2019):

Daca ameninta ca se omoara, clar nu mai recuperati banii.Totul porneste de la creier...creierul ei