| anonimmmsdadsa a întrebat:

Daca cineva mi-a vandut subiectele la bac pe o suma de bani si sunt false, cum ii fac reclamatie si ce poate primi?

Răspuns Câştigător
| PuyaTimonel a răspuns:

Te reclami si pe tine automat. Mai bine stateai cuminte si invatai.

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai dai cab_ul. Acum nu merge spaga la profesori ca pe vremuri. Si fara el poti munci banii sant aceeasi

| Violleta2022 a răspuns:

Despre ce subiecte vorbesti?
Ca subiectele de la BAC sunt SECRETE, facute de 3-4 profesori care au obligatia sa pastreze secretul, pana in ziua cand se da BAC-ul!
Nu le poate stii nimeni si era de asteptat sa iei teapa.
Daca cumperi subiecte furate, atunci intrii si tu la puscarie, ca esti partas la furt si ai vrut sa faci o ilegalitate.
Asadar, toarna-l pe ala si vei fii si tu legat, alaturi de el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt secrete, dar in schimb dintodeauna circula zvonuri (nefondate) ca unu sau altul ar stii subiectele.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este normal ca cineva sa ghiceasca, doar sunt subiecte din materia invatata in anul acela.
Dar de stiu subiectele de exemen, nu se stiu, pentru ca asta ar insemna puscarie, pentru cel care face public, un subiect de examen.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de unde stii ca sunt false, bacul nu a inceput inca

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

GENIAL! Probabil ca le-a aratat cuiva si si-a dat seama ala, ca el pare sarac cu duhul rau de tot. tongue

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca cineva te-a luat de prost si ai confirmat asta, macar taci. E ca si cum ai cumpara aspirina pisata in loc de cocaina si te-ai duce la politie sa reclami.

| Wr3nch a răspuns:

Lol, subiectele de bac se extrag in dimineata bacaului pe la vreo 5 si se tipares/trimit la licee pana ajung kinderii la examenlaughing E rau sa pici in tepe de genlaughing

| Catrice a răspuns:

Suni la FBI.

| Bondarel99 a răspuns:

Glumesti, nu?
Ma intreb cum de ai intrat in bac...

| johnnny123 a răspuns:

Dacă jefuiești vreodată o bancă și partenerul tău fuge cu toți banii, să nu uiți să mergi la poliție să-l reclami.

| aXy99 a răspuns:

Care sunt subiectele? Intreb de curiozitatelaughing

| ywar a răspuns:

Si cat ai dat pe aceste subiecte?
Eu cred ca asta dovedeste foarte tare cat sunteti de naivi, slab pregatiti si nu in ultimul rand hoti!

Răspuns utilizator avertizat
| RoCkKiD a răspuns:

Nu prea ai ce sa-i faci ca e doar inselatorie, politia nu o sa inceapa nici o vantoare pentru faptul ca te-a vazut mai fraier.

Ce poti face, daca ai dovezi, e sa-l dai in judecata dar o sa te freci cam mult pentru nimic.

| Iote a răspuns:

Daca ai fost atat de prost incat sa-ti inchipui ca cineva stie ce subiect se va trage la sorti in dimineata examenului, taci si plateste! Te-a vazut fraier, te-a taxat. Cu banii aia puteai sa platesti niste meditatii si sa inveti.

| Bogdan70001 a răspuns:

Ok,vad ca ai dat deja funda, dar op sa-ti raspund sa stii pe viitor

Nmimeni nu o sa-ti faca rost de subictele de la BAC sau Evularea nationala, fi sigur de asta.

Ele sunt pastrate foarte bine intr-un sistem informatic, care este destul de greu de spart.Din cate s-a vazut si la stiri este oarecum usor de spart si nu este cel mai bun, insa cu siguranta nimeni sub 18 nu are cunostintele necesare, iar hackerii care sunt in stare sa intre intr-un astfel sistem informatic nu-si vor pierde timpul cu BAC-ul tau, fi sigur de asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor aolo ca mor aici.
Nu numai el o sa fie tras la răspundere ci și tu pentru ca le-ai cumpărat.

| chuckmanson a răspuns:

Cand văd astfel de întrebări nu știu dacă să rad, să plang sau să mă crucesclaughinglaughinglaughinglaughinglaughing
Sper sincer că ești troll, că dacă nu, ai o problemă gravă amice!
Să reclami pe cineva că ți-a vândut subiecte false la bac?laughinglaughinglaughing
Mulți bolnavi mai sunt pe lumea asta nu glumă!

| Mogiojojo a răspuns:

Sper ca esti un troll.

| LupusDei1993 a răspuns:

Trebuie sa ai un anumit grad de handicap mintal ca sa faci asa ceva.

| PuyaTimonel a răspuns:

Iti iei teapa. Adica ti-ai luat deja.

| anonimmmsdadsa explică:

Nu e troll vreau sa stiu daca il pot reclama?

| sadrian46 a răspuns (pentru anonimmmsdadsa):

Nu se cheamă reclamație, se numește denunț. Poți să faci denunțul la poliție în scris.

| sofisis a răspuns (pentru anonimmmsdadsa):

Poti, dar te autoreclami si tu.

| PuyaTimonel a răspuns (pentru anonimmmsdadsa):

Te reclami si pe tine automat. Mai bine stateai cuminte si invatai.

| anonimmmsdadsa explică:

100 lei

| sadrian46 a răspuns (pentru anonimmmsdadsa):

Pentru 100 de lei, degeaba îl reclami.
Doar o să râdă toți de tine, că ești fraier.